دسترسی سریع
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز :

تداوم گندزدایی و ضد عفونی سطح شهر

تداوم گندزدایی و ضد عفونی سطح شهر علیرضا اصغری گفت : جهت جلوگیری از شیوع کرونا ویروس گندزدایی و ضد عفونی سطح شهر، ماشین آلات و مرکز دفن زباله به صورت مداوم صورت می‌گیرد.
چهارشنبه 20 فروردين 1399

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز:

منازل بیماران کرونایی در تبریز ضدعفونی می شود

منازل بیماران کرونایی در تبریز ضدعفونی می شود مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: منازل بیماران کرونایی در تبریز ضدعفونی شده و پسماندهای آنها با ماشین آلات مجهز و پیشرفته جمع آوری می شود.
يکشنبه 17 فروردين 1399

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز:

پسماند، عامل انتقال ویروس کروناست/ خانه نشینی مردم، تولید زباله را ۱۰ درصد افزایش داد

پسماند، عامل انتقال ویروس کروناست/ خانه نشینی مردم، تولید زباله را ۱۰ درصد افزایش داد مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز با تاکید بر این‌که زباله و پسماند یکی از عوامل و مرکز انتقال ویروس کرونا است، گفت: شهروندان پسماندهای معمولی روزانه‌ی خود و بیماران کرونایی بستری شده در خانه را به طور کامل ضدعفونی و بسته بندی کنند.
يکشنبه 17 فروردين 1399

مدیر کل امور ارتباطات و بین الملل شهرداری تبریز خبر داد :

ساخت مستند از تلاش های بی وقفه پاکبانان

ساخت مستند از تلاش های بی وقفه پاکبانان مدیر کل امور ارتباطات و بین الملل شهرداری تبریز در جلسه ای که در محل سازمان مدیریت پسماند برگزار شد، از ساخت مستندی از تلاش‌های بی وقفه پاکبانان خبر داد
دوشنبه 11 فروردين 1399

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز عنوان کرد:

سلامتی شهروندان و پاکبانان اولویت اول است/ تجهیز پاکبانان به لوازم بهداشتی در پنج مرحله

سلامتی شهروندان و پاکبانان اولویت اول است/ تجهیز پاکبانان به لوازم بهداشتی در پنج مرحله مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از تجهیز پاکبانان به لوازم بهداشتی در پنج مرحله خبر داد.
دوشنبه 11 فروردين 1399

مدیر کل حراست شهرداري تبريز :

پاکبانان همانند پزشکان و کادر درمانی در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند

پاکبانان همانند پزشکان و کادر درمانی در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند پاکبانان همانند پزشکان و کادر درمانی در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند و با ایثارگری در عرصه پاکیزه سازی محیط شهری از هرگونه آلودگی تلاش می‌نمایند.
يکشنبه 10 فروردين 1399

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند خبر داد:

تشدید نظارت بر پسماندهای بیمارستانی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس

تشدید نظارت بر پسماندهای بیمارستانی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در پی اعمال محدودیت های خاص برای مبارزه با کرونا ویروس سازمان مدیریت پسماند نظارت های خود به بخش پسماندهای بیمارستانی را تشدید میکند
جمعه 8 فروردين 1399

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندخبرداد:

تشدید مراحل ضدعفونی برای پیشگیری از شیوع کروناویروس

تشدید مراحل ضدعفونی برای پیشگیری از شیوع کروناویروس علیرضا اصغری در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از تشدید مراحل ضدعفونی و اعمال تب سنجی مابین پاکبانان و کارمندان حوزه پسماند خبر داد.
جمعه 8 فروردين 1399

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز :

پاکبانان در خط مقدم مبارزه با کرونا

پاکبانان در خط مقدم مبارزه با کرونا علیرضا اصغری گفت : از لحظه‌ای که مطلع شدیم کرونا وارد تبریز شده است پاکبانان خدوم و زحمتکش با سمپاشی گسترده خیابان‌ها و معابر مشغول خدمت به شهروندان هستند.
چهارشنبه 6 فروردين 1399

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز :

خانواده‌هایی که بیمار کرونایی دارند 137 را به خاطر بسپارند

خانواده‌هایی که بیمار کرونایی دارند 137 را به خاطر بسپارند علیرضا اصغری تاکید کرد : خانواده هایی که بیمار کرونایی دارند برای جمع آوری جداگانه پسماندهایشان با خودروهای ویژه با سامانه 137 تماس بگیرند.
سه شنبه 5 فروردين 1399