دسترسی سریع
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آماده‌سازی نرم‌‎افزاری برای دریافت پسماندهای تفکیک‌شده از درب منازل

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از آماده سازی نرم افزاری برای دریافت پسماندهای تفکیک شده از درب منازل شهروندان خبر داد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از آماده سازی نرم افزاری برای دریافت پسماندهای تفکیک شده از درب منازل شهروندان خبر داد. حبیبه هراتی در گفتگو با برنامه رادیویی «شهریمیز» اظهار داشت: در این طرح، شهروندان با ارسال یک پیام کوتاه اطلاع رسانی می‌کنند که در خانه پسماند تولیدی دارند و سپس پیمانکار آن پسماند را از شهروند دریافت خواهد کرد.
دوشنبه 4 آذر 1398

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز خبر داد:

آغاز احداث محل‌های اسکان موقت زلزله‌زدگان با همکاری شهرداری تبریز

آغاز احداث محل‌های اسکان موقت زلزله‌زدگان با همکاری شهرداری تبریز مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از آغاز احداث محل های اسکان موقت زلزله زدگان در روستای تیرشاب سراب با همکاری شهرداری تبریز خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان 1398

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند :

تبریز شهر همیشه تمیز با کاهش تولید پسماند

تبریز شهر همیشه تمیز با کاهش تولید پسماند مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در برنامه تبریزیم گفت : کاهش تولید پسماند بهترین راه مدیریت پسماند است و رسیدن به این امر میسر نیست مگر با آموزش های شهروندان.
دوشنبه 20 آبان 1398

مدیرعامل سازمان پسماندهای شهرداری تبریز:

شناسایی ۳۰۰ تفکیک کننده غیرمجاز زباله در تبریز/ تنها ۱۰ درصد از زباله‌های خشک قابل بازیافت است

شناسایی ۳۰۰ تفکیک کننده غیرمجاز زباله در تبریز/ تنها ۱۰ درصد از زباله‌های خشک قابل بازیافت است مدیرعامل سازمان پسماندهای شهرداری تبریز از فعالیت یک هزار و ۵۰۰ تفکیک کننده غیر مجاز زباله در تبریز خبر داده و گفت: از این تعداد حدود ۳۰۰ نفر شناسایی، غربالگری و واکسیناسیون شده اند.
يکشنبه 19 آبان 1398

با دستور شهردار تبریز انجام شد؛

اعزام تجهیزات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز به مناطق زلزله زده

اعزام تجهیزات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز به مناطق زلزله زده با دستور شهردار تبریز ماشین آلات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری برای کمک رسانی به مناطق زلزله زده اعزام شدند.
جمعه 17 آبان 1398

با آغاز فصل بارش ها

آمادگی کامل تجهیزات و امکانات زمستانی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز

آمادگی کامل تجهیزات و امکانات زمستانی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز با توجه به قرار گیری در فصل بارش، تمام امکانات و تجهیزات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز آماده ارائه خدمات به شهر و شهروندان است.
پنجشنبه 16 آبان 1398

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در حاشیه نمایشگاه رینوتکس:

بخشی از نیروگاه زباله‌سوز تبریز با مشارکت صنعتگران داخلی احداث می‌شود

بخشی از نیروگاه زباله‌سوز تبریز با مشارکت صنعتگران داخلی احداث می‌شود مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از ارتباط با صنعتگران و دانشمندان برای بومی‌سازی بخش‌هایی از نیروگاه زباله سوز تبریز خبر داد.
پنجشنبه 16 آبان 1398

برگزاری کارگاه های آموزش مدیریت پسماند برای دانش آموزان

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از تداوم برگزاری اردوهای آموزشی برای دانش آموزان تبریزی خبر داد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از تداوم برگزاری اردوهای آموزشی برای دانش آموزان تبریزی خبر داد علیرضا اصغری با اعلام خبر فوق افزود: آینده تبریز در دستان نوجوانان است و سازمان مدیریت پسماند برای مدیریت هرچه بهتر پسماندها، دوره‌های آموزشی تحت عنوان، «سفیران سلامت» برای دانش آموزان برگزار می کند.
سه شنبه 7 آبان 1398

سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز و پارک علم و فناوری همکاری می‌کنند

سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز و پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی جهت اجرای برنامه‌های مشترک، همکاری می‌کنند.

سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز و پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی جهت اجرای برنامه‌های مشترک، همکاری می‌کنند. علیرضا اصغری، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در نشست مشترک با رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی اظهار داشت: حمایت از تولید داخلی طبق فرموده مقام معظم رهبری هدف اصلی ما است و سازمان مدیریت پسماند برای رفع نیازها و مشکلات خود علاقه مند به همکاری با پارک علم و فناوری است.
دوشنبه 6 آبان 1398

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در بازدید از غرفه تبریزمن خبر داد:

تولید روزانه ۱۱۵۰ تن زباله در کلانشهر تبریز

تولید روزانه ۱۱۵۰ تن زباله در کلانشهر تبریز علیرضا اصغری در بازدید از غرفه تبریزمن، سرانه تولید زباله در تبریز را ۶۵۰ گرم برای هر نفر در روز اعلام کرد و اظهار داشت: روزانه دو هزار نیروی پاکبان و راننده، کار جمع آوری و حمل حدود یکهزار و ۱۵۰ تن زباله تولیدی تبریز را انجام می دهند.
چهارشنبه 1 آبان 1398