دسترسی سریع
 
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر 1397     |     کد : 1001

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز عنوان کرد :

توزیع چهل هزار فیش بهای خدمات پسماند برای صنوف پر زباله شهر تبریز

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از توزیع چهل هزار فیش بهای خدمات پسماند برای صنوف پر زباله شهر تبریز خبر داد.

علیرضا اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از توزیع ۴۰ هزار فیش بهای خدمات پسماند برای صنوف پر زباله توسط کارشناسان سازمان مدیریت پسماند در سطح شهر خبر داد .

علیرضا اصغری با اشاره به مطلب فوق افزود : طبق دستورالعمل بهای خدمات پسماند و ماده ۲۷ تبصره ۳ مصوبه شورای اسلامی شهر تبریز مقرر است سازمان مدیریت پسماند از سال ۹۱ بهای خدمات پسماند برای صنوف پر زباله را محاسبه و وصول نماید .

وی تصریح کرد هدف از اجرای این طرح آن است که تولیدکننده به سمت تولید کمتر زباله پیش رود و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز طبق دستورالعمل بهای خدمات پسماند مجموعه هایی که با عنوان صنوف پر زباله است و زباله های تولیدی آنها از مبداء زیاد بوده و زباله های بیشتری تولید می‌کنند ، برنامه‌ریزی‌های مناسبی برای ساماندهی و جمع آوری آنها انجام داده است .

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند خاطرنشان کرد : اصناف و مراکز پر زباله شناسایی شده شامل تالارهای پذیرایی ، هتل ها و مهمانسراها ، مراکز تجاری و پاساژ ها ، رستوران ها ، میوه و سبزی فروشی ها ، گل فروشی ها ، سوپرمارکت ها و غیره است .


حسن رفیعی هشجین