دسترسی سریع
 
تاریخ : يکشنبه 13 خرداد 1397     |     کد : 963

توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز انجام میپذیرد :

اجرای طرح گسترده ساماندهی باکس های جمع آوری پسماندهای شهری در سطح مناطق دهگانه

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز ، طرح گسترده ساماندهی باکس های جمع آوری پسماندهای شهری با همکاری معاونین خدمات شهری مناطق دهگانه توسط سازمان مدیریت پسماند صورت میپذیرد .

علیرضا اصغری مدیرعامل سازمان با اشاره به مطلب فوق ، افزود : حذف زوائد بصری در سطح شهر یکی از طرح های مهم و شاخص معاونت خدمات شهرداری تبریز در راستای اجرای طرح ناحیه محوری است که ساماندهی باکس های موجود در سطح شهر مربوط به سازمان مدیریت پسماند میباشد .
دکتر اصغری اظهار کرد : طبق جلسات متعدد با ناظرین سازمان مدیریت پسماند در خصوص عملیاتی نمودن این طرح گسترده ، رفع ایرادات باکس های معیوب ، ساماندهی زیر باکس ها و همچنین حذف باکس ها از تقاطع و جلوی غذا خوری ها و رستوران های سطح شهر در دستور کار قرار گرفته ، تا خدمت رسانی به طور کامل به شهروندان انجام گرفته و از منظر شهری نامناسب در سطح شهر جلوگیری بعمل آید .
مدیر عامل سازمان مدیریت پسمانمد شهرداری تبریز در خصوص جمع آوری برخی از باکس ها از سطح شهر ، گفت : جمع آوری برخی از باکس ها از سطح شهر به منظور ساماندهی ، تعمیر و رنگ آمیزی انجام گرفته که مجددا با نظارت دقیق مدیران ارشد دستگاه نظارت سازمان مدیریت پسماند ، در محل های مناسب نصب میگردد .
دکتر اصغری در پایان ضمن قدردانی از تلاش و مشارکت معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز ، افزود : این در در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در سطح شهر و با هماهنگی معاونت خدمات شهری مناطق دهگانه در اجرا میباشد .
 


حسن رفیعی هشجین
نوشته شده در   يکشنبه 13 خرداد 1397  ساعت  11:44   توسط   حسن رفیعی هشجین    تعداد بازدید  164
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :