دسترسی سریع
 
تاریخ : چهارشنبه 14 شهريور 1397     |     کد : 991

توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز انجام پذیرفت:

هماهنگی و حضور ۲۴ ساعته پیمانکاران حوزه تنظیف در سطح شهر

صبح امروز جلسه هماهنگی ، اجرای قرارداد و رسیدگی به مشکلات پیمانکاران حوزه تنظیف با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و تمامی پیمانکاران در سالن کنفرانس سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

به گزارش واحد ارتباطات مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، علیرضا اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با اشاره به فعالیت و حضور شبانه روزی  پاکبانان در سطح شهر گفت : مدیران پسماند تمامی مناطق به همراه پیمانکاران بایستی حضوری مستمر و پر رنگ و با نظارت دقیق ، در جهت ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شده در حوزه تنظیف و رفت و روب معابر و جمع آوری پسماندهای شهری در سطح شهر داشته باشند.

وی با بیان اینکه درایت و تلاش‌های شهردار تبریز  و اعضای هیئت مدیره سازمان برای رفع مشکلات و ایجاد مدیریت واحد در مجموعه بوده است، افزود: به منظور رسیدگی به مشکلات پیمانکاران حوزه تنظیم و هماهنگی بیشتر بین سازمان و پیمانکاران ، مقرر شد تا در طول هفته های آینده جلسات متعددی برگزار و تمامی دغدغه های پیمانکاران به صورت جدی پیگیری و حل شود.

اصغری در پایان گفت: پیمانکاران بازوی  کمکی شهرداری و سازمان مدیریت پسماند در پاکیزه سازی شهر هستند و در کنار تلاش‌های شبانه‌روزی پاکبانان عزیز فعالیت پیمانکاران حوزه تنظیف نیز ارزشمند و قابل تحسین است.


حسن رفیعی هشجین