دسترسی سریع
 
تاریخ : سه شنبه 27 شهريور 1397     |     کد : 997

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز خبر داد :

تمهیدات ویژه سازمان مدیریت پسماند در بازار تبریز همزمان با ایام عزاداری حضرت ابا عبدلله الحسین (ع)

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز از اتخاذ تمهیدات ویژه سازمان مدیریت پسماند در بازار تبریز همزمان با ایام عزاداری حضرت ابا عبدلله الحسین (ع)خبر داد.

علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی از آمادگی کامل و تمهیدات ویژه سازمان مدیریت پسماند ، در بازار بزرگ تبریز و همزمان با شروع مراسمات عزاداری در این محدوده خبر داد.

 اصغری با اشاره به  نظافت و پاکیزگی شهر در ایام عزاداری عاشقان اباعبدالله الحسین نیازمند همکاری شهروندان و هیئت‌های مذهبی است ، افزود : طبق سنوات گذشته و همچنین ایام عاشورا و تاسوعای حسینی سازمان مدیریت پسماند برنامه های ویژه پاکسازی و آموزش شهروندی با مشارکت معاونت خدمات شهری منطقه ۸ ، در محدوده بازار بزرگ تبریز دارد.

علیرضا اصغری با تاکید بر ضرورت حفظ زیبایی و نظافت شهر از سوی تمامی شهروندان گفت : از تمامی برگزارکنندگان مراسم مراسمات عزاداری و هیئت های حسینی انتظار میرود بعد از اتمام مراسمات و دستجات حسینی
اقدام به پاکسازی محدوده دستجات حسینی کنند تا این امر به یک فرهنگ خوب در شهر تبریز تبدیل شود .

وی افزود با همکاری ویژه معاونت خدمات شهری منطقه ۸ اکیپ‌های در محدوده بازار تبریز مستقر می گردد که از هشتم تا دوازدهم ماه محرم با پاکسازی و آموزش شهروندی در مسیر دسته‌جات عزاداری به استقبال این هیئت ها بروند .

شایان ذکر است سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز با نصب کیسه های مخصوص پسماند خشک در مسیر دستجات و مستقر شدن اکیپ‌های مخصوص در محدوده بازار تبریز پسماند های حاصل از توزیع نذورات مردمی را پاکسازی می نمایند .

همچنین در قالب این طرح بنر های فرهنگ سازی و پیام های آموزشی سازمان مدیریت پسماند در بازار بزرگ تبریز نصب گردیده است .


حسن رفیعی هشجین