دسترسی سریع
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دادستان عمومی و انقلاب تبریز :

تبدیل تهدید به فرصت با تبدیل زباله به انرژی

تبدیل تهدید به فرصت با تبدیل زباله به انرژی دادستان عمومی و انقلاب تبریز در نشستی که به میزبانی سازمان مدیریت پسماند در محل مرکز دفن پسماند صورت گرفت تاکید کرد : باید از زباله این طلای کثیف به نحو مطلوب و حداکثری استفاده کرد.
شنبه 6 دي 1399

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز :

حضور سازمان مدیریت پسماند با تمام توان در معابر شهری

حضور سازمان مدیریت پسماند با تمام توان در معابر شهری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از حضور کامل عوامل و ماشین آلات این سازمان جهت برف روبی، محلول پاشی و گشایش راه‌های عبور و مرور شهروندان در هنگام بارش برف در سطح شهر خبر داد.
پنجشنبه 4 دي 1399

دادستان عمومی و انقلاب تبریز :

قرارگاه خاتم الانبیاء به فکر پیشرفت، سازندگی و آبادانی کشور است

قرارگاه خاتم الانبیاء به فکر پیشرفت، سازندگی و آبادانی کشور است دادستان تبریز درحاشیه بازدید از بزرگترین پروژه زیست‌محیطی کشور در حوزه مدیریت پسماند گفت : از مشخصات بارز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء انجام پروژه‌ها با کمترین هزینه است چرا که مسئولین این قرارگاه بیشتر از مسائل مادی و کسب درآمد به فکر آبادانی و پیشرفت کشور هستند.
يکشنبه 30 آذر 1399

دادستان عمومی وانقلاب تبریز در بازدید از بزرگترین پروژه زیست‌محیطی کشور در حوزه مدیریت پسماند :

دغدغه دستگاه قضا از مدیریت پسماندهای پنج‌گانه با اجرای این پروژه برطرف میشود.

دغدغه دستگاه قضا از مدیریت پسماندهای پنج‌گانه با اجرای این پروژه برطرف میشود. دکتر علیلو در این بازدید گفت : با اجرای بزرگترین پروژه زیست‌محیطی کشور درحوزه مدیریت پسماند در تبریز اقدام قابل تقدیری از سوی شهرداری تبریز وسازمان مدیریت پسماند در بخش جمع آوری و مدیریت پسماندهای تبریز صورت گرفته و بنوعی ازیک تهدید جدی، فرصتی طلایی ایجادکرده و دغدغه دستگاه قضا در این زمینه برطرف شده است.
شنبه 29 آذر 1399

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز :

تشدید نظارت بر ماشین آلات حمل بتن

تشدید نظارت بر ماشین آلات حمل بتن مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت : با ماشین آلات حمل بتن متخلف اعم از حقیقی و حقوقی(شرکتها) برخورد جدی صورت می‌گیرد.
سه شنبه 25 آذر 1399

معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز تشریح کرد:

آخرین وضعیت بزرگ ترین پروژه زیست محیطی کشور

آخرین وضعیت بزرگ ترین پروژه زیست محیطی کشور معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: لندفیل دفن پسماند شهرداری تبریز در ۵ سلول و ۳۴ هکتار زمین طراحی شده و تمام مسائل زیست محیطی در مکان‌یابی و ارزیابی آن رعایت شده است.
سه شنبه 18 آذر 1399

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز :

وضعیت ماشين آلات و تجهیزات زمستانی مناطق و سازمان‌ها مطلوب است

وضعیت ماشين آلات و تجهیزات زمستانی مناطق و سازمان‌ها مطلوب است مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند ضمن بازدید از کارگاه‌های ماشین آلات شهرداری‌های مناطق و سازمان‌ها،وضعیت ماشين آلات را مطلوب دانست.
سه شنبه 11 آذر 1399

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند در برنامه تبریزیم :

ما هیچ وقت تعطیل نیستیم

ما هیچ وقت تعطیل نیستیم مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز در برنامه زنده تلویزیونی تبریزیم از شبکه سهند گفت : ما به صورت 24 ساعته در سطح شهر با هدف تمیزی و تنظیف شهری حضور فعال داریم و هیچ وقت تعطیل نیستیم.
دوشنبه 10 آذر 1399

توسط پاكبانان زحمتکش صورت گرفت :

پاکسازی زمین‌های خالی سطح شهر

پاکسازی زمین‌های خالی سطح شهر زمین‌های خالی سطح شهر توسط پاكبانان زحمتکش سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز پاکسازی می‌شود.
دوشنبه 3 آذر 1399

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز :

آمادگی کامل ماشین آلات سازمان برای روزهای برفی

آمادگی کامل ماشین آلات سازمان برای روزهای برفی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت : ماشین آلات سازمان و شهرداری برای خدمت رسانی به شهروندان در روزهای برفی و سرد پیش رو از آمادگی کامل برخوردارند.
يکشنبه 2 آذر 1399