دسترسی سریع
 
تاریخ : پنجشنبه 22 اسفند 1398     |     کد : 1158

معاون سازمان مدیریت پسماند خبر داد:

روند عادی سازی پسماندهای بیمارستانی مطلوب است

معاون فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز گفت : طی نظارتی که به همراه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تبریز از روند عادی سازی پسماندهای بیمارستانی داشتیم مشکل خاصی را ملاحظه نکردیم.

علی صفری افزود : در این بازدید شهنام اشتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تبریز رضایت خود از روند عادی سازی پسماندهای بیمارستانی را ابراز داشت و گفت : عادی سازی پسماندهای بیمارستانی روند مطلوب و قابل قبولی را طی می‌کند.

صفری خاطر نشان کرد : در بازدید از روند عادی سازی پسماندهای بیمارستانی که با حضور اشتری انجام شد ایراد و اشکال خاصی را مشاهده نکردیم و تمامی تلاش‌مان را می‌کنیم تا در آینده بیشتر از پیش مسائل بهداشتی و زیست محیطی را رعایت کنیم.

                                                              

وی در آخر اظهار داشت : پسماندهای بیمارستانی خطرناک ترین پسماندهای تولید شده هستند و با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه این خطر چند برابر میشود که باید با دقت، توجه و نظارت خاصی مراحل عادی سازی و دفن آنها انجام شود تا شاهد خلق هیچ گونه مشکلی برای شهروندان عزیز تبریزی نباشیم و کارشناسان و متخصصان سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز در این حوزه از حساسیت موضوع مطلع هستند و تمامی جوانب امر را رعایت می‌کنند.


حسن رفیعی هشجین