دسترسی سریع
 
تاریخ : شنبه 24 اسفند 1398     |     کد : 1159

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز :

تداوم توزیع اقلام بهداشتی بین پاکبانان

اقلام بهداشتی از جمله ماسک، دستکش، اسپری‌های ضد عفونی کننده انفرادی و ژل ضد عفونی کننده دست در بین تمامی پاکبانان و رانندگان حوزه خدمات شهری به صورت مداوم توزیع می‌شود.

علیرضا اصغری گفت : با توجه به اینکه پاکبانان ضامن بهداشت شهری هستند شغل پاکبانی را نمی‌توان تعطیل کرد و از طرفی چون محیط کاری حساسی دارند بایستی همیشه به سلامت فردی این عزیزان رسیدگی شود و در این شرایط که ویروس کرونا تهدیدی برای سلامت جامعه شده سازمان خود را موظف میداند تا اقلام بهداشتی برای پاکبانان و رانندگان حوزه خدمات شهری تهیه و توزیع کند و ناظران سازمان مدیریت پسماند در مناطق مسئولیت نظارت بر استفاده این اقلام را بر عهده دارند.

اصغری افزود : خوشبختانه تا کنون هیچ یک از پاکبانان و رانندگان عزیز به ویروس کرونا مبتلا نشده‌اند و امید داریم با رعایت نکات بهداشتی و استفاده از اقلام توزیع شده همه این عزیزان از سلامتی و تندرستی کامل بهرمند باشند.

وی هم‌چنین اظهار داشت : برای سلامتی شهروندان عزیز و پاکبانان و رانندگان زحمتکش تمامی باکس‌های زباله، زیر باکس‌ها، خودروهای حمل پسماند و مرکز دفن زباله به صورت مداوم مورد سمپاشی قرار می‌گیرد.

او در آخر خاطر نشان کرد : برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین ریشه کن شدن این ویروس باید همه سازمان‌ها، ارگان‌ها و تمامی آحاد مردم متحد شوند و سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز نیز با حداکثر امکانات و تجهیزات سعی برآن دارد تا با استعانت از خداوند متعال به وظایف خود در مقابل مردم بافرهنگ تبریز عمل کند.


حسن رفیعی هشجین