دسترسی سریع
 
تاریخ : جمعه 8 فروردين 1399     |     کد : 1165

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندخبرداد:

تشدید مراحل ضدعفونی برای پیشگیری از شیوع کروناویروس

علیرضا اصغری در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از تشدید مراحل ضدعفونی و اعمال تب سنجی مابین پاکبانان و کارمندان حوزه پسماند خبر داد.

اصغری گفت: باتوجه به وضعیت موجود در جامعه برای جلوگیری از شیوع بیماری با دستور شهردار، فقط بخشهای عملیاتی سازمان (رانندگان، مرکزدفن، سایت انتقال وتعمیرگاه) بصورت شیفتی و مابقی کارمندان  بصورت دورکاری نسبت به انجام وظایف  سازمانی خود اقدام میکنند و در صورتیکه نیاز به حضور در اداره باشد ابتدا تب سنجی شده و کلیه اقدامات پیشگیرانه قبل از ورود به اداره صورت میگیرد تا سلامت کارمندان درخطر نباشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد علیرغم شستشو وضدعفونی روزانه خودروهای حامل زباله، سازمان نسبت به نصب مه پاش در سایت انتقال زباله ها اقدام کرده تا کلیه خودروها پس از تخلیه و قبل از ورود به شهر مجددأ با مواد مخصوص ضدعفونی شوند.

اصغری در آخر خاطرنشان کرد: با اینکه سازمان با توزیع تجهیزات بهداشتی در بین پاکبانان سعی داردتا از سلامت این عزیزان مراقبت کند ولی بایستی شهروندان نیز رعایت حال پاکبانان را بکنند و درصورت داشتن بیمار کرونایی، پسماندهای خود را جدا کرده و با سامانه137 تماس بگیرند تا خودروهای ویژه برای تحویل پسماندهایشان مراجعه کند.


حسن رفیعی هشجین