دسترسی سریع
 
تاریخ : يکشنبه 10 فروردين 1399     |     کد : 1167

مدیر کل حراست شهرداري تبريز :

پاکبانان همانند پزشکان و کادر درمانی در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند

پاکبانان همانند پزشکان و کادر درمانی در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند و با ایثارگری در عرصه پاکیزه سازی محیط شهری از هرگونه آلودگی تلاش می‌نمایند.

 اسماعیل فتحیان مدیر کل حراست شهرداري تبريز در بازدید از این سازمان ضمن بیان مطلب فوق افزود : کشور ما امروز در جنگی با دشمن نامرئی قرار گرفته است که رزمندگان و مدافعان میهن در این نبرد پزشکان و کادر درمانی جان بر کف و پاکبانان ایثار گر می‌باشند.

وی با بیان این مطلب که همه این عزیزان دارای خانواده هستند افزود : در این ایام که همگان در خانه خود را قرنطينه ساخته‌اند می‌بینیم که این جان برکفان همچنان در عرصه مقابله با ویروس کرونا ایثارگرانه تلاش می‌کنند که بنده به عنوان عضوی از مدیریت شهری و به نمایندگی از مردم شریف تبریز ضمن قدردانی از همه این عزیزان به رزمندگان خط مقدم مقابله با ویروس کرونا خسته نباشید و خدا قوت عرض می‌کنم و دست بوس همه آنها به ویژه پاکبانان، این مدافعان پاکیزگی محیط شهری هستم.

بر پایه این گزارش مدیر کل حراست شهرداري تبريز همچنین ضمن بازدید از واحدهای مختلف سازمان مدیریت پسماندهای شهرداري تبريز از خدمات شایان و تلاش‌های بدون چشمداشت کارکنان این سازمان قدردانی کرد.


حسن رفیعی هشجین