دسترسی سریع
 
تاریخ : شنبه 13 ارديبهشت 1399     |     کد : 1180

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز

بررسی مشکلات شرکت‌های فعال حوزه پسماندهای بیمارستانی

طی جلسه‌ای که در محل دادگستری استان آذربایجان شرقی با حضور معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و شرکت‌های فعال حوزه پسماندهای بیمارستانی برگزار شد مشکلات شرکت‌های فعال در حوزه پسماندهای بیمارستانی مطرح شد.

موقری معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان آذربایجان شرقی در این جلسه بر رعايت ویژه بهداشت عمومی تاکید کرد و گفت : سازمان مدیریت پسماند باید نظارت دقیق و کامل بر مراحل پسماندهای بیمارستانی از تولید تا دفن را داشته باشد.

علیرضا اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز در این نشست با بیان اینکه وظیفه سازمان در خصوص پسماندهای بیمارستانی امحاء و دفن این پسماندها بعد از بی خطر سازی توسط واحدهای تولید کننده است اضافه کرد : در شرایط کنونی به خاطر حساسیت موضوع سازمان نظارت ها و فعالیت‌های خود را در همه جوانب افزایش خواهد داد تا ان‌شاء‌الله هیچ مشکلی پیش نیاید.

اصغری همچنین نحوه محاسبه هزینه هایی که سازمان از بابت دفن پسماندهای بیمارستانی از تولید کنندگان این پسماندها مطالبه می‌کند را تبيين کرد.

قرار بر آن شد مشکلات مطرح شده در این جلسه توسط کارشناسان سازمان بررسی شود و در جلسه بعدی تصمیم‌های لازم اتخاذ شود.


PDF چاپ چاپ