دسترسی سریع
 
تاریخ : سه شنبه 20 خرداد 1399     |     کد : 1187

از طرف مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند صورت گرفت

تقدیر از کلیه عوامل فعال در پیشگیری ازشیوع کرونا ویروس

طی جلسه‌ای که در محل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز برگزار شد از عوامل فعال در بحث پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر به عمل آمد.

علیرضا اصغری در این جلسه که با حضور جمعی از عوامل فعال در ضدعفونی و جمع آوری پسماندهای کرونایی برگزار شد گفت : در دوران بحرانی و روزهایی که همه را به در خانه ماندن دعوت میکردیم شما بی هیچ ترس و واهمه‌ای در عرصه مبارزه با کرونا به طور شبانه روزی حضور داشتید و برای حفاظت از سلامت شهروندان و پاکیزگی تبریز عزیز از جان مایه گذاشتید.

اصغری افزود : جهاد در دوره‌های مختلف شکل های متنوعی به خود میگیرد و این بار جهادگران اصلی کادرهای درمانی و شماها بودید که بدون هیچ ادعایی در میدان مبارزه علیه کرونا حاضر شدید و به تکلیف شرعی خود عمل کردید و به نوعی یاد و خاطره عزیزان رزمنده هشت سال دفاع مقدس را در خاطر زنده کردید. 

وی در آخر خاطر نشان کرد : من دست یکایک شما را میبوسم و از زحمات و تلاش‌های بی وقفه تان قدردانی می‌کنم باشد که در نزد خداوند ماجور باشید.

در این جلسه از سوی مدیرعامل سازمان از تمامی عواملی که به صورت جدی و شبانه‌ روزی در این حوزه فعالیت داشته و دارند به صورت مادی و معنوی تقدیر بعمل آمد.


PDF چاپ چاپ