دسترسی سریع
 
تاریخ : شنبه 14 تير 1399     |     کد : 1193

توسط کارشناسان سازمان مدیریت پسماند صورت بصورت مستمر صورت میگیرد:

بازرسی روند عادی سازی پسماندهای بیمارستانی

کارشناسان سازمان مدیریت پسماند شهرداري کلانشهر تبریز از مراحل عادی سازی پسماندهای بیمارستانی بازدید کرده، موارد و مشکلات موجود احتمالی را به صورت دقیق و مداوم بررسی میکنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند گفت : برای حفظ سلامت شهروندان و بالا بردن سطح ایمنی فضای شهری پسماندهای بیمارستانی به صورت مداوم و موشکافانه توسط کارشناسان سازمان رسد می‌شود.

علیرضا اصغری افزود : در راستای حفظ بهداشت محیط، سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع هرگونه بیماری کارشناسان سازمان به صورت شبانه روزی و بادقت و بصورت مداوم به این امر مشغول هستند.

وی اضافه کرد : خداوند را شاکریم که تا کنون شاهد هیچ گونه مشکلی در این حوزه نبودیم و بیمارستان‌ها نیز همکاری قابل قبولی با کارشناسان سازمان داشتند.

او در آخر خاطر نشان کرد : ما خادمین شهروندان فهیم تبریزی هستیم و تمامی تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا هیچ گونه مشکلی در حوزه پسماند الالخصوص پسماندهای بیمارستانی وجود نداشته باشد، شهروندان نیز اگر شاهد مورد خاصی بودند این امر را به همکاران ما در سازمان مدیریت پسماند اطلاع دهند تا در سریعترین زمان اقدام به حل مشکل به وجود آمده بکنند.


PDF چاپ چاپ