دسترسی سریع
 
تاریخ : يکشنبه 29 تير 1399     |     کد : 1200

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز :

فعالیت شرکت های خدمات شهری، زیر ذره بین سازمان مدیریت پسماند

جلسه توجیهی در محل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز با حضور مدیر عامل وکادر فنی سازمان و مدیران عامل شرکت‌های خدمات پیمان با هدف تفهيم مفاد دفترچه پیمان خدمات شهری و خاطر نشان کردن وظایف این شرکت‌ها برگزار شد.

علیرضا اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز در این نشست با اشاره به اینکه ناظران سازمان به طور مداوم و موشکافانه بر تمامی فعالیت های شرکت‌ها نظارت خواهند کرد تا کیفیت خدمات رسانی حتی بیشتر از سال‌های گذشته باشد گفت : هیچ یک از شرکت‌های پیمانکار نباید در مقوله ماشین آلات مشکلی پایدار داشته باشد.

اصغری افزود : تمامی مسائل و مشکلات پاکبانان اعم از بیمه و حقوق مزایا باید در سریعترین زمان ممکن حل شود تا خدایی ناکرده این قشر زحمتکش دغدغه‌ای به غیر از پاکیزگی شهرمان را نداشته باشد.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند در این نشست مطالبی رادر خصوص تمیزی پوشش پاکبانان، تهیه ابزار کاری مورد نیاز و حفظ امنیت جانی و سلامت پاکبانان با تهیه ماسک، دستکش و محلول‌های ضدعفونی کننده متذکر شد.

او همچنین از شروع به کار این شرکت‌ها که به تازگی قرارداد بسته‌اند ابراز امیدواری کرد و گفت : هدف اصلی سازمان و شرکت‌های طرف قرارداد آبادانی و پاکیزگی کهن شهر تبریز است و این امر میسر نمی‌شود مگر با همدلی، همکاری و پشتکار.


PDF چاپ چاپ