دسترسی سریع
 
تاریخ : سه شنبه 7 مرداد 1399     |     کد : 1203

در نشست مشترک اعضای شورای شهر و مدیران عامل سازمان مدیریت پسماند و فناوری اطلاعات مطرح شد :

سازماندهی ماشین آلات شهرداري با نرم افزار ماشین آلات

طی جلسه‌ هماهنگی که در محل شورای اسلامی کلانشهر تبریز برگزار شد مقرر گردید تا نرم افزار یکپارچه ماشین آلات هرچه سریعتر تکمیل شده و آموزش‌های لازم برای کاربران این نرم افزار ارائه گردد.

فرج محمد قلی زاده عضو شورای شهر تبریز در این نشست گفت : پیرو جلسات گذشته مقرر گردیده شفافیت در تمامی ارگان‌های شهرداری با سیستماتیک سازی امور به بیشترین حد برسد.
وی افزود : تهیه نرم افزار نظارت بر ماشین آلات به عهده سازمان فناوری اطلاعات بوده و توسط سازمان مدیریت پسماند اجرایی خواهد شد که این امر می‌تواند کمک بزرگی به بخش نظارت باشد.

علیرضا اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز نیز در این جلسه چنین اظهار نظر کرد : خداوند را شاکریم که ارتباط خوب و نزدیکی بین سازمان‌های مدیریت پسماند و فناوری اطلاعات حاکم است.
او همچنین ادامه داد : با یکپارچه سازی اطلاعات توسط نرم افزارهایی که توسط سازمان فناوری اطلاعات ارائه خواهد شد نظارت بر امور دقیق تر خواهد بود و سرعت عمل بیشتری خواهد داشت.
اصغری افزود : ان‌شاءالله به زودی با اجرایی شدن دو نرم افزار نظارت بر ماشین آلات و نظارت بر پیمانکاران تنظیف بتوانیم نظارت برعملکرد سیستم رابیشتر ودقیقتر کنیم چراکه تنها راه حل شفاف سازی استفاده درست از سیستم های هوشمند است.

طوماری مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداري تبريز نیز ابراز داشت : نرم‌افزار مشابه نرم افزار ماشین آلات در سازمان آتش‌نشانی مورد استفاده قرار گرفته است که نتیجه رضایت بخشی را تا کنون از آن گرفته‌ایم.
او همچنین عنوان کرد : با معرفی کارشناسان سازمان مدیریت پسماند و تکمیل نرم‌افزار با توجه به خواسته‌های آنان قدم به مرحله اموزش خواهیم گذاشت و بعد از آن می‌توانیم کلیه ماشین آلات شهرداري تبريز را سازماندهی کنیم.

تراب محمدی مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز نیز سازمان مدیریت پسماند را ستاد ماشین آلات شهرداري خواند و گفت : تاثیر سازمان مدیریت پسماند در سیاست گذاری و اجرای نرم افزار ماشین آلات بسیار مهم است و بایستی آیتم‌های مدیریتی توسط کارشناسان سازمان مدیریت پسماند مشخص شود و لازمه اجرایی شدن درست این نرم افزار مجهز شدن کلیه ماشين آلات شهرداری به سیستم GPS است که در اسرع وقت بایستی با نظارت سازمان پسماند صورت گیرد.


PDF چاپ چاپ