دسترسی سریع
 
تاریخ : يکشنبه 23 شهريور 1399     |     کد : 1220

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند :

مشکلات تسهیلات بانکی پاکبانان حل شد

با دستور ویژه شهردار تبریز، مشکلات تسهیلات بانکی از جمله بحث ضمانت‌های ضربدی برای پاکبانان زحمتکش حل شد و از این به بعد میتوانند با خیال آسوده پیگیر کارهای اداری تسهیلات خود باشند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز گفت : بر اساس دستور ویژه شهردار کلانشهر تبریز و همت دوستان خداوند را شاکریم که توانستیم قدمی دیگر در حل مشکلات پاکبانان شریف برداریم و مشغله‌های ذهنی این عزیزان را کاهش دهیم.

علیرضا اصغری افزود : طبق تفاهم‌نامه‌ای که ما بین سازمان مدیریت پسماند و بانک شهر به امضاء رسید کلیه پاکبانان و رانندگان از تسهیلات بانکی برای حل مشکلات مالی و تأمین رفاه اجتماعی برخوردار خواهند شد.

اصغری اضافه کرد : بدین وسیله از رئیس و اعضاء محترم شورای شهر و مدیران ارشد شهرداری که در این راه هم پای ما بودند و از هیچ کمکی در راه خدمت رسانی به این قشر خدوم دریغ نکردند تشکر و قدردانی می‌کنم.

او در آخر خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه پاکبانان قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه هستند برای فراغت خاطر ایشان و بالا بردن بهره‌وری این عزیزان بانک شهر نقش مهمی ایفا کرد و با این اتفاق قدم بزرگی در عملی شدن شعار تبریز شهر همیشه تمیز برداشت.


PDF چاپ چاپ