دسترسی سریع
 
تاریخ : سه شنبه 8 مهر 1399     |     کد : 1224

در سازمان مدیریت پسماند صورت گرفت:

بررسی مسائل مربوط به رفاه پاکبانان

طی جلسه‌ای که در محل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز با حضور مدیر عامل سازمان، بابائی اقدم عضو شورای شهر تبریز، نماینده پیمانکاران تنظیف و نمایندگان پاکبانان برگزار شد مسائل مربوط به افزایش رفاه پاکبانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند گزارش داد : در این نشست تمامی مسائل مربوط به پاکبانان که قبلا از طریق خود پاکبانان به اطلاع مدیرعامل سازمان رسیده بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همه اعضای حاضر در این نشست مدافع منافع پاکبانان زحمتکش بودند و تسریع در برطرف کردن این موارد یکی از اصلی ترین بحث های جلسه مذکور بود.

لازم به ذکر است در حاشیه این نشست اسامی گروه دوم پاکبانان به قید قرعه مشخص شدند تا جهت دریافت تسهیلات بانکی به بانک شهر معرفی شوند. قبل ازاین با هماهنگی های بعمل آمده مقرر گردیده بود کلیه پاکبانان خدوم شهرداری تبریز که تا کنون امکان دریافت تسهیلات بانکی را نداشتند با معرفی سازمان مدیریت پسماند از طریق بانک شهر اقدام به دریافت تسهیلات بانکی کنند که تاکنون در دور اول بیش از صدنفر ازاین عزیزان معرفی شدند و در روزهای آتی گروه دوم به بانک معرفی خواهند شد.


PDF چاپ چاپ