دسترسی سریع
 
تاریخ : پنجشنبه 22 آبان 1399     |     کد : 1232

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز :

پیشرفت چشمگیر بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز گفت : باتوجه به موانع طبیعی که بر سر راه بزرگترین پروژه زیست‌محیطی کشور قرار گرفته بود با پشتکار و همت عزیزان‌مان در قرارگاه خاتم الانبیاء این پروژه پیشرفت خوبی داشته است.

علیرضا اصغری افزود : خاکبرداری، تسطيح ترانشه جنوبي و كف سلول شماره دو به اتمام رسیده و آماده شاتكريت و اجراي لاينينگ سطوح می‌باشد.

اصغری ادامه داد : تقریبا شصت هزار متر مکعب از سلول شماره سه خاکبرداری شده است و در حدود سی هزار متر مکعب باقی مانده که ان‌شاءالله به زودی این مقدار نیز برداشته می‌شود و عملیات خاکبرداری سلول شماره سه نیز به اتمام می‌رسد.

او اضافه کرد : از مجموع دو میلیون متر مکعب خاکبرداری که از سلول‌های دفن چهار و پنج باید انجام شود حدوداً ششصد هزار متر مکعب برداشته شده و روزانه نیز به این مقدار افزوده می‌شود.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند ابراز داشت : طراحی و مطالعات سلول های دفن پسماندهای شهری و تصفیه خانه شیرابه تبریز در مرحله اتمام قرارگرفته تاپس ازتکمیل موردتاییدکارشناسان امر قرارگیرد.

وی در آخر از زحمات قرارگاه خاتم الانبیاء تقدیر و تشکر کرده و گفت : برای رسیدن به آرمان شهر تبریز باید تمامی ارگان‌ها دست در دست هم دهند و با توکل بر حضرت منان، استفاده از نیروهای متخصص، تلاش و پشتکار در راه رسیدن به اهداف خود گام بردارند.


PDF چاپ چاپ