دسترسی سریع
 
تاریخ : پنجشنبه 16 بهمن 1399     |     کد : 1247

مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در سازمان مدیریت پسماند

تمیزی تبریز نشانگر مدیریت هماهنگ حوزه پسماند

تبریز، شهر همیشه تمیز تنها یک شعار نیست بلکه چشم اندازی است که ترسیم شده و امروز با مقایسه موضوع نظافت شهری و پسماند در شهرهای دیگر کشور، تفاوت تبریز کاملاً چشمگیر است.

سونیا اندیش، عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اعلام این موضوع افزود : با اندکی تحقیق و بررسی وضعیت خدمات شهری و مدیریت پسماند کلانشهرِهای کشور، سر آمدی تبریز از حیث زیبایی و تمیزی کاملاً مشخص و نمایان می‌شود که این مهم در سایه مدیریت هماهنگ و برنامه ریزی مدون در حوزه پسماند محقق شده است.
وی که در مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و تقدیر از همکاران زن شاغل در سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز سخن می‌گفت تصريح کرد : تمیزی و سرآمدی کلانشهر تبریز در حوزه پسماند از سویی دیگر نیازمند حمايت و رفع مشکلات امنیتی و معیشتی پاکبانان است که خوشبختانه همواره سرلوحه کاری اعضای شورای پنجم قرار گرفته است.
اندیش خاطر نشان کرد : شرایط کاری و آب و هوایی کلانشهر تبریز با بسیاری از شهرهای ایران متفاوت است که با توجه به سختی این شرایط بایستی بیش از پیش مسائل و مشکلات پاکبانان بالاخص موضوعات مالی، معیشتی و قراردادی در رأس امور قرار گیرند.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز نیز در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات بانوان شاغل در این سازمان از حمایت‌های اعضای شورای پنجم کلانشهر تبريز از پاکبانان قدردانی نمود.
علیرضا اصغری با اشاره به انتظارات و نیازهای پاکبانان فعال در مدیریت شهری کلانشهر تبریز خاطر نشان کرد : آنچه امروز شهر تبریز را به عنوان تمیزترین شهر ایران معرفی کرده است، تلاش‌های خالصانه پاکبانان و هماهنگی مطلوب بین بخشی در حوزه مدیریت پسماند است.
وی تصریح کرد : در صورت هماهنگی بیشتر و توجه دقیق به نیازها و مشکلات پاکبانان و استفاده از نرم افزارها و دانش فنی روز در حوزه خدمات شهری و مدیریت پسماند می‌توان در مسیر تمیزی و ارتقای کیفی محیط زیست شهری قدم برداشت.
شایان ذکر است در این مراسم از زحمات و تلاش‌های پاکبانان و بانوان شاغل در سازمان مدیریت پسماندهای شهرداري تبريز تقدیر به عمل آمد


PDF چاپ چاپ