دسترسی سریع
 
تاریخ : سه شنبه 28 بهمن 1399     |     کد : 1249

وسط سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز برگزار شد :

نشست تخصصی ایجاد سلول بهداشتی دفن پسماندهای بیمارستانی بی‌خطر شده

نشست تخصصی بررسی کارشناسی ایجاد سلول بهداشتی و مهندسی دفن پسماندهای بی‌خطر شده بیمارستانی و پزشکی برگزار گردید.

 
در این نشست که با حضور مدیران و دست‌اندرکاران قرارگاه خاتم الانبیاء و مشاور مطبوع، مرکز پژوهش، معاونت عمرانی و سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز برگزار گردید، حاضرین در خصوص ایجاد این سلول بهداشتی بحث و گفتگو کردند.
علیرضا اصغری، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز در این نشست با اشاره به اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای بیمارستانی و پزشکی افزود:پسماندهای پرخطر بیمارستانی از جمله مهمترین معضلات زیست‌محیطی است که می‌بایست با هماهنگی کلیه دستگاه‌های زیربط از جمله دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل محیط زیست مورد بررسي و نظارت قرار گیرد.
وی گفت : خوشبختانه طی سال‌های اخیر، همکاری و هماهنگی مطلوبی بین نهادهای مختلف و مرتبط با موضوع ایجاد گردیده و با مشارکت بخش خصوصی روند بی‌خطر سازی پسماندهای بیمارستانی و پزشکی از سرعت و دقت بالایی برخوردار شده است.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز خاطر نشان کرد : براساس هماهنگی‌های صورت گرفته و دستورات شهردار کلانشهر تبریز اقدامات اجرایی چهار سلول بهداشتی دفن پسماندهای شهری توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در مرکز دفن پسماندهای شهرداری تبریز آغاز گردیده و ایجاد سلول بهداشتی دفن پسماندهای بیمارستانی بی‌خطر شده در برنامه اجرایی شهرداري تبريز و این سازمان قرار دارد


PDF چاپ چاپ